Proces rekrutacyjny

Poszukujemy doświadczonych specjalistów, dla których IT to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Jeśli cenisz sobie rozwój, współpracę ze świetnymi specjalistami i ekspertami w swoich dziedzinach, pasjonatami nowych technologii, którzy stawiają na rozwój i dzielenie się wiedzą, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

1

Wyślij swoje CV – jeśli Twój profil będzie odpowiadał na nasze wymagania skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

2

Zapraszamy na spotkanie do naszego biura! Porozmawiasz z naszym rekruterem oraz osobą techniczną. Otrzymasz także do wypełnienia test techniczny.

3

Jeśli wszystko poszło dobrze, otrzymasz od nas ofertę i ustalimy warunki współpracy. Jeśli nie, to także poinformujemy Cię o naszej decyzji.

4

Welcome onboard! Twój pierwszy dzień w JCommerce zacznie się od wdrożenia w nasze codzienne życie oraz nowe obowiązki.

A jeśli zastanawiasz się...?

Jak długo trwa proces rekrutacji?

Jeżeli Twoje CV spełnia wymagania oferty i projektu, wówczas skontaktujemy się z Tobą natychmiastowo. Zazwyczaj cały proces trwa 14 dni. Jeśli Twoja aplikacja nie zakwalifikuje się do danego procesu - to nic straconego - nadal może być rozpatrywana w kontekście innych projektów.

Czy rekrutujecie tylko do JCommerce, czy także do klienta?

W JCommerce realizujemy projekty dla wielu Klientów z Polski oraz zagranicy, ale większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania z biur JCommerce. Podczas procesu rekrutacji zostaną Ci wstępnie przedstawione projekty, w których najlepiej sprawdzą się Twoje doświadczenie i kompetencje. Wtedy też będziemy mogli ustalić, gdzie będzie Twoje docelowe miejsce pracy.

Czy możliwa jest praca zdalna?

W większosci przypadków tak, lecz zależy to także od Klienta.
W niektórych projektach oferujemy możliwość pracy zdalnej nawet w całkowitym wymiarze, zdarzają się jednak też takie, gdzie osoba pracuje stacjonarnie u Klienta i praca zdalna jest w dużej mierze ograniczona (np. ze względu wymogów bezpieczeństwa, które ustala Klient).

Czy po zatrudnieniu będę pracował w JCommerce czy u klienta?

Przeważająca większość naszych pracowników wykonuje swoje zadania w ramach projektu dla Klienta, pracując z jednego z biur JCommerce w Polsce. Realizujemy także projekty, w których całe zespoły delegowane są do biur Klienta, jak również takie, w których co jakiś czas będziesz odwiedzał Klienta w jego siedzibie (w Polsce i za granicą).

Co się dzieje z pracownikiem, kiedy kończy się jego projekt?

Nasza długoletnia obecność na rynku i ciągły rozwój to między innymi dbałość o poczucie stabilizacji wśród pracowników. Dlatego zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy po zakończeniu danego projektu mieli przydzielane kolejne zadania zgodne z ich kompetencjami i możliwościami. Jeżeli zdarzy się, że nie będziemy mieli dla Ciebie projektu zewnętrznego, wówczas otrzymasz zadania realizowane wewnątrz JCommerce.

Jakie benefity oferuje JCommerce? Zobacz benefity

Team rekrutacyjny

Angelika Fudalewska

Talent Acquisition Specialist

Profil na Linkedln

WARSZAWA

#hardworker #teamplayer

Jest odpowiedzialna za procesy rekrutacyjne na stanowiska z obszaru IT do warszawskiego oddziału JCommerce. Odpowiada za poszukiwanie nowych kandydatów oraz przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych. Stara się być wsparciem dla kandydatów na każdym etapie rekrutacji, z chęcią odpowiada na wszystkie pytania, czy wątpliwości.
W swojej pracy najbardziej ceni sobie uczestnictwo w rozwoju zawodowym swoich kandydatów oraz możliwość poszerzania wiedzy w obszarze HR.

 

Prowadzi rekrutacje w obszarach:
.NET, JAVA, BI, QA, Front-End, PHP

Beata Fohs

Talent Acquisition Specialist

Profil na Linkedln

POZNAŃ

#peoplematter #learnandgrow

Odpowiada za przyciąganie Talentów do poznańskiego oddziału JCommerce oraz reprezentuje firmę podczas wydarzeń branżowych.

W pracy rekrutera najbardziej ceni sobie to, że może przyczynić się do rozwoju i pozytywnych zmian w życiu zawodowym swoich kandydatów. Przywiązuje wagę do Candidate Experience, dlatego dba o to, by rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w miłej, luźnej atmosferze.

Swój wolny czas spędza z książkami science fiction i grami MMO w systemie rzeczywistości rozszerzonej.

 

Prowadzi rekrutację w obszarach:

NET, JAVA, BI, QA, Front-End, PHP

Karolina Czech

Talent Acquisition Leader

Profil na Linkedln

KATOWICE

#rekrutujebolubie #followmeonlinkedin

Odpowiada za zarządzanie i wspieranie pracy zespołu Talent Acquisition w Katowicach i Krakowie. Ponadto prowadzi procesy kwalifikacyjne z obszaru analizy biznesowej. Uczestniczy także w działaniach z zakresu Employer Brandingu podczas wydarzeń branżowych.

W pracy ceni sobie wyzwania wynikające z dynamizmu branży IT oraz możliwość przebywania w szybko zmieniającym się środowisku. W wolnych chwilach zajmuje się tłumaczeniami z j. serbskiego, dzięki czemu może rozwijać swoje zainteresowanie Bałkanami.


Prowadzi rekrutacje w obszarach:
 

BI, BA

Natalia Stachowicz

Talent Acquisition Leader

Profil na Linkedln

WARSZAWA

#make #work #fun

Jako lider koordynuje oraz wspiera pracę zespołu Talent Acquisition w Warszawie. Realizuje jednocześnie projekty rekrutacyjne z obszaru IT oraz wspiera działania z zakresu Human Resources oraz Employer Brandingu.

Ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju i kontaktu z ciekawymi ludźmi. Pasjonuje się rękodziełami typu handmade, sama w wolnym czasie projektuje i szyje ubrania.


Prowadzi rekrutacje w obszarach: 

.NET, JAVA, BI, QA, Front-End, PHP

 

Kinga Kupiec

Talent Acquisition Specialist

Profil na Linkedln

KATOWICE

#hardwork #team

Prowadzi samodzielne projekty rekrutacyjne, odpowiada za selekcję kandydatów oraz prowadzi rozmowy kwalifikacyjne. Koordynuje proces zatrudnienia nowych pracowników i dba o prawidłowy obieg dokumentacji. Odpowiada także za wewnętrzny program poleceń - JDream. Reprezentuje firmę na konferencjach branżowych oraz aktywnie bierze udział w wewnętrznych wydarzeniach firmowych, jak również realizuje zadania związane z Employer Brandingiem.

W pracy ceni sobie możliwość poznawania nowych osób. Interesuje się motoryzacją i chętnie odkrywa nowe miejsca w trakcie podróży samochodowych.


Prowadzi rekrutację w obszarach: 

QA, .NET, ERP, JAVA

Katarzyna Kołodziej

Talent Acquisition Specialist

Profil na Linkedln

KATOWICE

#earlybird #teamplayer

Jest odpowiedzialna za procesy rekrutacyjne na stanowiska techniczne w branży IT. Zajmuje się identyfikowaniem odpowiednich kandydatów do aktualnie prowadzonych projektów oraz utrzymywaniem z nimi pozytywnych relacji.

W pracy ceni sobie możliwość stałego kontaktu z ludźmi, zarówno z kandydatami jak i ze współpracownikami.


Prowadzi rekrutację w obszarach:

JAVA, BI

Agnieszka Dembska

Talent Acquisition Specialist

Profil na Linkedln

KATOWICE

#smile #well-qualified

Realizuje samodzielne projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne z branży IT. Odpowiada także za przygotowywanie i publikację ofert pracy. Koordynuje proces aplikacji stażystów i praktykantów.

W swojej pracy najbardziej pasjonuje ją kontakt z różnorodnymi ludźmi, ceni sobie możliwość rozwoju wśród doświadczonych specjalistów. W wolnym czasie zajmuje się behawiorystyką oraz treningiem koni i jeźdźców. Interesuje się klasyczną motoryzacją – jest dumną posiadaczką Fiata 126p.


Prowadzi rekrutację w obszarach:

Front-End, PHP, ERP

 

Paulina Kęska

Talent Acquisition Specialist

Profil na Linkedln

WARSZAWA

#smartwork #professionalism #ecofriendly

Odpowiada za rekrutację specjalistów IT do biura w Warszawie i Łodzi. Codziennie stara się wychodzić naprzeciw wątpliwościom i pytaniom zarówno kandydatów, jak i współpracowników.

Najbardziej pasjonują ją ludzie, których spotyka oraz ich historie, ponieważ każde spotkanie rekrutacyjne, w którym uczestniczy, jest inne. Za tę właśnie różnorodność, ceni sobie swoją pracę. W wolnym czasie lubi uczyć się języków obcych oraz jest fanką wszystkiego, co jest przyjazne środowisku. Sama również angażuje się w inicjatywy ekologiczne.


Prowadzi rekrutacje w obszarach:

.NET, JAVA, BI, QA, Front-End, PHP

Katarzyna Redestowicz

Talent Acquisition Specialist

Profil na Linkedln

WARSZAWA 

#hardworker #coworking

Odpowiada za przebieg i realizację projektów rekrutacyjnych, włącznie z aktywnym poszukiwaniem kandydatów, jak i prowadzeniem spotkań. Oprócz tego reprezentuje firmę podczas targów oraz wydarzeń branżowych.

W swojej pracy najbardziej ceni możliwość zdobywania wiedzy poprzez praktyczne działanie, w szczególności poprzez kontakty z kandydatami. W wolnym czasie lubi pływać, jeździć na rowerze i czytać kryminały.


Prowadzi rekrutację w obszarach: 

.NET, JAVA, BI, QA, Front-End, PHP

Katarzyna Musialska

Talent Acquisition Manager

Profil na Linkedln

KATOWICE

#recruitment #passion

Kreuje strategię rekrutacyjną w organizacji oraz koordynuje wszystkie procesy zatrudnienia w firmie.
Zarządza kilkunastoosobowym działem rekrutacyjnym, w kilku biurach w Polsce. Jest odpowiedzialna za optymalizację procesów kwalifikacyjnych oraz za dobór kanałów komunikacji z kandydatami. Współpracuje z innymi managerami w zakresie prowadzonych projektów i wszelkich zagadnień rekrutacyjnych.

Pasjonuje ją nieustanna dynamika pracy i możliwość poznawania nowych ludzi. Poza godzinami pracy rozwija swoją wiedzą uczestnicząc w różnych meetupach.